سبد خرید 

0 تومان ( خالیست)

قوانین و مقررات

 

لطفا" قوانین و مقررات خرید از مبل نو را با دقت مطالعه فرمائید :

از اینکه برای خرید مبل نو را انتخاب نموده اید بسیار سپاسگزاریم.

قوانین و شرایطی که در زیر ملاحظه میفرمائید برای خدمات رسانی هرچه بهتر به شما خریداران گرامی وضع شده و ما هم ملزم به رعایت و تابع قوانین زیر هستیم .

 

نحوه سفارش کالا :

خریدار گرامی، مبنای انتخاب ما همان خواهد بود که شما اطلاعاتی را به هنگام ثبت نام  ویا سفارش دادنی وارد نمودین و چنانچه اشتباه عمدی و یا سهوی ثبت شده باشد و منجر به ارسال اشتباهی کالا بیانجامد، مسئولیت این اشتباه و خطا بر عهده خریدار میباشد.

 

زمان ارسال کالا :

در صورت موجود بودن کالا در انبار مبل نو، همان روز ارسال میگردد و اگر چنانچه تغییری در رنگ و ابعاد وغیره صورت گیرد ممکن است این فرآیند بین 2 روز الی یک هفته کاری بطول بیانجامد.

 

هزینه و نحوه ارسال محصولات :

1) ارسال برای تمامی نقاط تهران و حومه رایگان بوده.

2) ارسال برای شهرستان ها ( تمامی شهر های ایران عزیز ) رایگان بوده وبصورت بسته بندی کاملا" ضد ضربه و حباب پیچ ارسال میگردد.

3) قبل از ارسال کالا حتما" با خریدار تماس گرفته میشود.محل و زمان دقیق ارسال کالا هماهنگی خواهد شد.

4) برای استرداد کالای خریداری شده به هر عنوان که باشد با مبل نو هماهنگی صورت گیرد، قبل از اینکه سلفون، بسته بندی و پلمپ کالا باز شده باشد مبل نو میتواند کالای شما را مرجوع نماید.

5)  اگر کالا مغایرت نباشد و یا ایرادی نداشته و خریدار مایل به مرجوع آن باشد در این صورت فقط هزینه های حمل ازمشتری دریافت خواهد شد.

6) کالای های سفارشی و اختصاصی به هر دلیل قابل استرداد نمیباشد.

 

نحوه پرداخت در محل :

پرداخت در محل برای تهران و شهرستان انجام میشود

در صورت نیاز به پرداخت وجه با دستگاه سیار درمحل خود، دستگاه پوز فرستاده میشود

 

 فروش برای همکاران :

برای همکاران محترم عمده فروشی خدمات ویژه ای وجود دارد که بستگی به نوع و میزان سفارش کالا میباشد و برای مطلع شدن از این خدمات میتوانید با تلفن های فروشگاه تماس حاصل نمائید.

مبل نو